Nieuw lid Marcel BMW 633 CSi 1978

Stel je even voor hier, leuk voor jou en de andere forumleden
Plaats reactie
Marcel Peeters
Gebruiker
Gebruiker
Berichten: 1
Lid geworden op: 21 sep 2026, 21:54

Nieuw lid Marcel BMW 633 CSi 1978

Bericht door Marcel Peeters »

[/attachment]Hallo allemaal,

Ik ben nieuw op dit forum en sinds enkele weken in het bezit van mijn BMW E24 633csi uit 1978.

Mijn naam is Marcel Peeters en ik ben 48 jaar en woon in Roosendaal in het prachtige west brabant.

Ik ben mijn hele leven al verslaafd aan auto's en er ook altijd mee / aan bezig. Begonnen als puber in de autoschade branche ( gelukkig want die ervaring ga ik nodig hebben vrees ik ) en inmiddels schade expert en register taxateur en eigenaar van Autotaxatie Brabant.

Maar genoeg over mezelf en wil mijn auto nog even verder toelichten.

Al tijden aan het dromen en was bijna zover de droom te laten schieten en een E30 te kopen tot deze Duitse schone mijn pad kruiste. Ze heeft inmiddels de bijnaam Heidi gekregen thuis want dat praat makkelijker als ik erover praat 😀 Wat ook verder enorm heeft geholpen om de knoop door te hakken is dat ik op de Wheels beurs in Mariënwaerdt een groot deel van de e24 club heb mogen bewonderen. De liefde is toen gelijk weer opgebloeid.

Dus een e24 633 csi automaat uit 1978 is het geworden. Voorzien van blauw leder en de kroonkurk velgen met de TRX banden ( wel uitgedroogd ). In de mooie kleur Saphire blauw met een blauw lederen interieur.

Ik denk een beetje dezelfde auto als Peter die ook net lid is en in de buurt woont 😉

Plannen voor de toekomst ?

Auto is technisch redelijk goed en heeft een harde bodem. Wel is de auto door de vorige eigenaar bijgespoten met een spuitbus in de verkeerde kleur ( echt verschrikkelijk ) en wat roestplekken.

Dus het plan is nu technisch nalopen ( probleempje met stuurbekrachtiging ) en alle plekjes bijwerken zodat de roest niet erger wordt. Ook wil ik het lederen interieur herstellen en opnieuw blauw spuiten. En uiteraard een setje 17 inch ( BBS of Alpina ) met nieuwe en moderne banden.

Dan zorgen dat de auto over een paar maanden een nieuw lakje heeft en dan vooral genieten en meetings bezoeken en veel rijden.

Verder heb ik al een 635csi voorbumper onderspoiler en Alpina kofferklep achterspoiler ( kan in kleur van de auto ) op de kop getikt.

Hopelijk tref ik wat mede lotgenoten om ideeën op te doen of uit te wisselen.

Fijne avond allemaal !

Groet Marcel ! En Heidi natuurlijk 😉

O ja en ik ben nog op zoek naar een bruin getint raam voor in de bestuurders portier. Heb dan een groen getinte over....
20260920_115034.jpg
20260920_115034.jpg (69.53 KiB) 108 keer bekeken
20260923_192455.jpg
20260923_192455.jpg (117.32 KiB) 108 keer bekeken
20260923_192435.jpg
20260923_192435.jpg (144.74 KiB) 108 keer bekeken
Gebruikersavatar
Paul
Site Admin
Site Admin
Berichten: 434
Lid geworden op: 29 aug 2020, 07:47

Re: Nieuw lid Marcel BMW 633 CSi 1978

Bericht door Paul »

Hi Marcel,

Welkom op het forum. Mooi om te lezen dat je zo enthousiast bent over je nieuwe auto!
Er zijn hier zeker mede lotgenoten te vinden. Dus heb je vragen,m stel ze gerust, mogelijk dat iemand je er mee kan helpen.

Ik ben heel benieuwd naar de vorderingen de komende maanden!
BMW E24, 1987, Cirrusblau
Gebruikersavatar
klaas635
Donateur
Donateur
Berichten: 79
Lid geworden op: 30 sep 2020, 16:50

Re: Nieuw lid Marcel BMW 633 CSi 1978

Bericht door klaas635 »

Je hebt een mooie E24 gekocht.
Ik zou ook de trx banden vervangen door andere banden met velgen.
Ik heb ook trx banden onder mijn E24 gehad en ik heb ze vervangen door 16 inch Alpina met niewere Michelin banden erop.
Ik vond dat de trx veel meer herrie maakten dan mijn 16 inch nieuwere michelin banden.
Ik zou voor 16 inch gaan dan heb je een iets hogere band dat geeft meer comfort met het rijden.
Ik denk bij 16 inch zijn de velgen en banden goedkoper dan bij 17 inch.
Plaats reactie